4 Eylül 2009

AVON KOZMETİKAVON;KOZMETİK SEKTÖRÜNDE TERCİH EDİLEN MARKALARIN BAŞINDA GELİYOR.
TEMSİLCİ ARACILIĞIYLA SATIŞI YAPILAN ÜRÜNLERDİR.KADINLARIN KADINLAR İÇİN ÇALIŞTIGI BİR ŞİRKET.

GENELDE HER KAMPANYA ÇOĞU ÜRÜNDE İNDİRİM FIRSATI VAR.EĞER ÇOK ÜRÜN SATIN ALIP KULLANIYORSANIZ KAYIT OLMAYI DÜŞÜNEBİLİRSİNİZ.SÜREKLİ SİPARİŞ VERMENİZ GEREKMİYOR.İSTEDİĞİNİZ TUTARDA SİPARİŞ VEREBİLİRSİNİZ.İSTER 100 TL.LİK İSTER 200 TL.LİK.NE KADAR SİPARİŞ VERECEĞİNİZ SİZE BAĞLI

HEM BİRÇOK KİŞİYE KAZANÇ OLANAĞI SUNMUŞTUR.

EĞER KOZMETİĞİ SEVİYORSANIZ VE EMEKLİ İSENİZ,EV HANIMIYSANIZ KENDİNİZE BİR AKTİVİTE ARIYORSANIZ AVONU KAZANÇ FIRSATI OLARAKTA DÜŞÜNEBİLİRSİNİZ.

ÜRÜNLER SÜREKLİ İNDİRİME GİRİYOR VE AMAÇ HER EVİN İHTİYACI OLAN  BİR AVON ÜRÜNÜNÜ RAHATLIKLA ALABİLMESİ.


AVON ROZET,KALEM GİBİ ÜRÜNLERİ SATARAKTA MEME KANSERİNE DESTEK OLUYOR.İHTİYACI OLAN HASTANELERE MAMOGRAFİ CİHAZI HEDİYE EDİYOR.HER ŞEHİRDE BELLİ ZAMANLARDA ÜCRETSİZ MAMOGRAFİ TARAMASI YAPIYOR.BİLİYOSUNUZKİ ÇOK BAYANDA MEME KANSERİ GÖRÜLEBİLİYOR.

DİĞER FİRMALARDA ÜRÜNLERİN İADESİ GENELDE 15 GÜN İKEN AVON DA ÜRÜNÜ SATIN ALDIĞINIZ KAMPANYADAN İTİBAREN ÜZERE 40 GÜN BOYUNCA İADE EDEBİLİRSİNİZ.

AVON ÜRÜNLERİYLE VE KAZANÇ FIRSATLARIYLA İLGİLİ HER TÜR BİLGİYİ RAHATLIKLA SORABİLİRSİNİZ.ELİMDEN GELDİĞİNCE YARDIMCI OLMAYA ÇALIŞIRIM.

MASKE VE PEELİNG KULLANIM ÖNERİLERİ

Maskeler ciltteki ölü deriyi soyup cildin canlanmasını sağlar.30'lu yaşlardan sonra cildin daha çok bakıma,neme ihtiyacı vardır çünkü belli bir zamandan sonra cildin kendini yenilemesi eskisi gibi olmıcaktır ve cilt daha solgun gözükür.

Yağlı ciltlerin maske kullanmaması gerekir çünkü yağlı ciltler genelde problemli olduğundan aknelere zarar verebilir.Ciltteki fazla yağlanmayı dengeleyen kil maskeleri,kil içeren tonik gibi ,mineral içeren maske,soyulabilen arındırıcı jel  gibi ürünler kullanabilir.

En çok kuru ciltlerin neme ihtiyacı vardır.Nem maskeleri tam kuru ciltlere göre  Karma cilde sahipseniz maskeyi sadece yanaklara uygulamaya çalışın.

El ve ayaklar için de parafinli maskeler mevcuttur.El ve ayaklarımızın da ölü deriden arınması,canlanması için bu maskeyi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

KİL MASKESİ,SALATALIK MASKESİ,TOKSİNLERDEN ARINDIRICI VÜCUT MASKELERİ,ÇAMUR MASKESİ,ZEYTİNYAĞI İÇEREN YÜZ MASKESİ GİBİ MASKELER BULUNUYOR.

Size bir önerim daha var zeytinyağının faydası saymakla bitmez ama zeytinyağı yararlı diye her cilde zeytinyağı özü içeren ürün her cilde iyi gelmez çünkü kuru ciltler için genelde uygundur.

PEELİNG CİLTTEKİ LEKELERİN GİDERİLMESİ İÇİN,KIRIŞIKLIKLARIN GİDERİLMESİNİ SAĞLAYAN BİR YÖNTEMDİR.ARINDIRICI YÜZ PEELİNGLERİ,CANLANDIRICI YÜZ PEELİNGLERİ BULUNMAKTADIR.

Eğer çilleriniz varsa peeling kullanmayın.Çillerde "benler" gibidir."BEN"lekelerinin çoğalması biliyoruz ki tehlike işaretidir.Güneşten korunmak gerek.Güneş koruma faktörü içeren ürünler kullanmasında fayda var.Özellikle yüksek koruma faktörlü olmasına dikkat etmeliler.Yaz,kış demeden güneş faktörü içeren kremler kullanmalılar.