3 Şubat 2011

ESKİ BİR DOST

Hürriyet gazetesi köşe yazarlarından Cengiz Semercioğlu'nun bir yazısı.Defne Joy Foster'ın ölüm sebebiyle ilgili çeşitli yorumlar yapılıyor.Daha otopsi sonucu belli değil ve Hürriyet gazetesi köşe yazarı Cengiz Semercioğlu yapılan yorumları ele almış.Güzel bir yazı.Keyifli okumalar...

http://www.hurriyet.com.tr/magazin/yazarlar/16921763.asp

2 Şubat 2011

ACI BİR KAYIP

Bugün üzücü bir haber aldık.Ünlü sunucu ve oyuncu DEFNE JOY FOSTER bu sabaha karşı evinde ölü bulundu.Başarılı oyuncunun ölüm nedeni araştırılıyor.

Kısaca kendisiyle ilgili bilgi vermek istiyorum.
  • 1979 Sinop doğumlu.
  • 2008 yılında evlilik yapmış ve 2009 yılında ise 1 oğlu dünyaya gelmiş.
  • İlk olarak DJ'lik yapmıştır.
  • Sihirli Annem,Hayal ve Gerçek gibi dizilerde oyunculuk,Çat Kapı,Çeyiz Show gibi programlarda sunuculuk yapmıştır.
  • En son "YOK BÖYLE DANS"adlı yarışma programına yarışmacı olarak katılmıştır.
Her ölüm erkendir ama Defne'nin ölümü daha erkendi.Cıvıl cıvıl biriydi.Genç yaşta gelen bir ölüm.Allah rahmet eylesin,ailesine,sevenlerine başsağlıgı diliyorum.

31 Ocak 2011

"EYVAH EYVAH 2"

Uzun bir aradan sonra tekrar merhaba.Çalışan bayan olmanın verdiği bir zorlukla eskisi gibi bloguma girip izlediğim blogları takip edemiyorum.

Nerdeyse 2 hafta önce Ata Demirer'in başrolünde oynadıgı "Eyvah Eyvah 2"filmine gittik.Birincisini büyük bir zevkle izleyip bayagı güldüğümüzden koşa koşa gittik.Bana göre ilki daha komikti.İkincisi biraz daha duygusaldı.Yine de çok güzeldi.

Gitmeyenlere,gitmek isteyipte fırsat yaratmak isteyenlere tavsiye ederim.Gitcek olanlara şimdiden iyi seyirler dilerim.İyi haftlar diliyorum.Tekrardan görüşmek üzere.