6 Eylül 2013

EN İYİSİ EN GÜZELİ

Sizlere yeni bir siteden daha bahsetmek istiyorum.
Sitenin adı : eniyisienguzeli.com

Bu site yeni bir site.Birkaç gün oldu sayfa açılalı.

Sitenin kategorileri arasında;eğlence,kahvaltı,düğün salonu,doktor,kişisel bakım, oyun, yemek,televizyon gibi başlıklar var.Siteye üye olup önerilerde bulunabiliyor,oylama yapabiliyor,sıralamayı değiştirebiliyorsunuz.Değişik,yeni yerler,yeni ürünler hakkında,yapılabilecek alternatifler arasında fikir sahibi olmanızı da sağlıyor.

Takip edilebilecek bir site oldugunu düşünüyorum.Ayrıcı sizlerin fikirlerine önem veren bir site.Siteyi incelediğinizde faydasını göreceksiniz.

4 Eylül 2013

EVMANYA

Eğer daha önceden evmanya ismini bir yerlerde görmediyseniz veya birisinden duymadıysanız evmanya nedir diye sorabilirsiniz.

Bir süredir eve almayı düşündüğüm birşeyler vardı.Hangi mağazalara baksam istediğim gibi birşey bulamıyordum.O arada internette gezinirken acaba internetteki alışveriş sitelerinde bulabilirmiyim diye düşünüp araştırırken www.evmanya.com diye bir site buldum.Daha öncede mutfak için aradıgım dolabıda alışveriş mağazalarında değil,www.hepsiburada.com sitesinde bulmuştum.Teknoloji geliştikçe,internet hayatımıza girdikçe internetten alışverişin popülariteside artmakta,hergün karşımıza yeni siteler çıkmakta ve ticaret,rekabet artmakta.Galiba iyi de oluyor...

Evmanya da her türlü mutfak eşyası,ev tekstili,kişisel bakım,mobilya,küçük ev aletleri,aydınlatma gibi bir sürü kategoride ürün bulabilirsiniz.Sitenin fırsat köşeside bulunmakta.Bernardo,kütahya porselen,tefal,güral porselen gibi birçok bilinen firmanya da ulaşabilirsiniz.Ve genelde indirimlerde mevcuttur.

İncelemek isterseniz adresi www.evmanya.com

Bence pişman olmazsınız.