12 Eylül 2013

KİTAP ÖNERİSİSize güzel bir kişisel gelişim kitabı önerisinde bulunmak istiyorum.SATIŞIN KÜÇÜK KIRMIZI KİTABI

Jeffrey Gitomer çok sayıda sunum yapıyor,seminerler veriyor,müşteri hizmetleri ve satış üzerine eğitim programları veriyor.Kitabı çok akıcı ve güzel.Faydalı bilgiler içeriyor.İşinize yarıcak bilgiler var.İçindeki bilgileri kolaylıkla günlük yaşamınızda uygulayabilceksiniz ve faydalarını görceğinize inanıyorum.Herşeyi nedenleriyle açıklıyor.Neden böyle olmalı veya olmamalı.Kitapta kırmızı bahaneler ve altın lokmalar ile ilgili bilgiler var.Bahaneler üretmek yerine altın lokmalarla satışınızı sürekli nasıl geliştireceğinizi göreceksiniz.

Satışta Başarının 12.5 ilkesiyle sürekli satış nasıl yapılır?Direkt fiyata gelcek konuşmalar satış yapmanızı engeller fakat arkadaşça yaklaşımlarla nasıl sürekli satış yapılır,nasıl çevrenizi genişletip başarınıza başarı katacagınızı görceksiniz.

Jeffrey Gitomer aynı zamanda Satışın Kutsal Kitabı,Müşteri Memnuniyeti Değersizdir,Müşteri Bağlılıgı Paha Biçilemez'in yazarıdır.

İYİ OKUMALAR...

6 Eylül 2013

EN İYİSİ EN GÜZELİ

Sizlere yeni bir siteden daha bahsetmek istiyorum.
Sitenin adı : eniyisienguzeli.com

Bu site yeni bir site.Birkaç gün oldu sayfa açılalı.

Sitenin kategorileri arasında;eğlence,kahvaltı,düğün salonu,doktor,kişisel bakım, oyun, yemek,televizyon gibi başlıklar var.Siteye üye olup önerilerde bulunabiliyor,oylama yapabiliyor,sıralamayı değiştirebiliyorsunuz.Değişik,yeni yerler,yeni ürünler hakkında,yapılabilecek alternatifler arasında fikir sahibi olmanızı da sağlıyor.

Takip edilebilecek bir site oldugunu düşünüyorum.Ayrıcı sizlerin fikirlerine önem veren bir site.Siteyi incelediğinizde faydasını göreceksiniz.