27 Ekim 2013

CLINIQUE TÜRKİYE'DEN HEDİYE ZAMANI

Size güzel bir kampanyadan bahsetmek istiyorum.Clinique benim sevdiğim markalardan biri.Bir keresinde bir kozmetik malzemeleri satan yerde tanıtımını yaptıklarında ilk kez denemiştim ve çok memnun kalmıştım.Cildi rahatlatıcı etkisi var ve nemlendirme özelliği çok güzel.Ben o zaman çok etkilenmiştim.Cildimin hassas ve kuru olmasından dolayı her marka ürünü kullanamıyorum.Bazıları yeterli gelmeyebiliyor.Avonun ürünlerini genelde kullansamda bazen farklı ürünler kullanıyorum.Clinique;avondan sonra belkide ilk kullandıgım markaydı.

CLINIQUE ONLINE'dan yapacagınız her 150 tl. ve üzeri siparişlerinize 245 tl.değerindeki hediye seti sizin:

Hediyenin içindekiler:

  • Superdefense Yaşlanma Karşıtı Nemlendirici Krem Spf 25 15 ml
  • All about Eyes Göz Çevresi Bakım Kremi 7 ml.
  • Likit Yüz Temizleme Jeli Karma Cilt 30 ml.
  • Blushing Blush Allık Bashful Blush
  • High Impact Maskara Siyah 4 gr.
  • Long Last Dudak Parlatıcısı Spf 15 Airkiss 2.3 ml.
  • Kozmetik Çantası

Hediye stoklarla sınırlı olup kaçırmamanızı dilerim.İyi alışverişler...

Detaylı bilgi için:www.clinique.com.tr

25 Ekim 2013

CLINIQUE TÜRKİYE

Biliyoruz ki meme kanseri çok yaygın olan kanser türlerinden biri.Biz bayanların belli bir yaştan sonra kendi kendimize kontrol etmeye başlamamız gerek.35-40 yaşından itibaren her yıl kontrole gitmemiz gerek.Mamografi çektirmemiz gerekir.Erken teşhis her zaman önemlidir.Ben çevremde birilerinin meme kanserine yakalandığını çok duyuyorum.Muhakkak sizde duymuşsunuzdur.Sağlık her şeyin başı biliyoruz.Hayat kısa olduğu kadar da güzel ve yaşamaya değer.

Clinique;1968 yılında dermotologlar tarafından kurulan kozmetik markasıdır.1969 yılında globalleşen marka haline geldi.Dünyanın lider kozmetik markalarından biri olan clinique bugün 130 dan fazla ülkede faaliyet göstermektedir.

Kısaca bilgi verdikten sonra clinique ile bahsetmek istediğim şey;Clinique Türkiye meme kanserine karşı biz bayanların yanında,bizlerle beraber meme kanserine karşı destek veriyor.

26 Ekim Cumartesi günü Beaty-Edit editörleri Meme Kanserine karşı Clinique Türkiye ile birlikte savaş açıyor.MEMEDER VAKFI'NA destek olmak adına biz bayanları cumartesi günü Estee Lauder Şirketleri Meme Kanseri Farkındalığı Kampanyası için herkesi İstinyepark'a davet ediyor.

Zaman:26 Ekim Cumartesi 
Saat:11.00-20.00
Yer:İstinyepark Avm zemin kat


Meme Kanserine karşı mücadele eden firmalardan biri de  AVON'dur.Böyle firmaların sosyal sorumluluk projeleri olarak bizlere destek olmasını takdir etmek gerek.Biz birlikte güçlüyüz.Sizce?