10 Kasım 2013

10 KASIM ATATÜRK'Ü ANMA

Türkiyenin çeşitli yerlerinde ATATÜRK'Ü anma günü için çeşitli programlar yapıldı.

10 Kasım bizim için üzücü bir gün.ATAMIZ'I kaybettiğimiz gün.Kendisine çok şey borçluyuz.Başta CUMHURİYETİMİZİ kendisine borçluyuz.Bugünümüzü,var olmamızı,sahip oldugumuz hakları,haklarımızı savunabilmemizi,okumamızı,çalışabilmemizi,bayan olmamızı,özgürce yaşamamızı ve daha birçok hakkımızı sağlayan yegane kişi ATATÜRK'tür.

Dün akşam İZMİR de çok güzel bir etkinlik düzenlendi.Denizde oluşturulan,ışıklı,su perdesine Atatürk'ün at sürerken betimlediği resmi yansıtıldı ve çok etkileyiciydi.İzmir yine herzamanki gibi farkını ortaya koydu.Teşekkürler İZMİR


ATAM SEN OLMASAN OLMAZDIK,SEN RAHAT UYU.iLKELERİNDEN ASLA VAZGEÇMİCEZ VE DAİM TAKİPÇİSİ OLCAZ.ATAMIZI SEVGİ VE SAYGIYLA ANIYORUZ.

8 Kasım 2013

BENİM DÜNYAM

Merhabalar;sizlere bu sefer bir filmden bahsetcem.Geçenlerde vizyona yeni giren bir filmden bahsetmek istiyorum.

ADI:BENİM DÜNYAM

OYUNCULAR:
BEREN SAAT,UĞUR YÜCEL,AYÇA BİNGÖL,TURGAY KANTÜRK,HAZAR ERGÜÇLÜ,MELİS MUTLUÇ,YASEMİN CONKA,ERDAL KÜÇÜKKÖMÜRCÜ

25 EKİM de oyuncusuyla buluştu.Görmeyen,duymayan küçük bir kızın hayat hikayesi.Karanlıktaki küçük kızın yaşamının nasıl değiştiği,nerdeyse ailesi tarafından evden uzaklaştırılıp belkide tımarhaneye gitcek olan küçük kızın hocasının büyük emekleriyle zorlu yaşamını anlatıyor.Yemek yeme tarzının değişmesi,harfleri tanımıyor iken tanıması ve çok istediği okulu bitirip diplomasını alarak imkansız diye birşeyin olmadıgını anlatıyor.

Bence çok güzel,duygusal bir film.Çıkarken ağlamaktan kendinizi alamıcagınızı düşünüyorum.Bizimle birlikte filmi izleyenler en azından hıçkırıklarına hakim olamadı.Özellikle Beren Saat ve Beren Saatin küçüklüğünü canlandıran Melis Mutluç rolleri gereği çok iyi performans çıkardıklarını düşünüyorum.Umarım filmi izleme şansına sahip olursunuz.Şimdiden iyi seyirler.

7 Kasım 2013

MİZU

Yakın zaman önce ağbim yurtdışına gitti.Orda bazı ürünler daha uygun olabiliyor.Bir parfüm istedim.Burdaki fiyatlarını araştırdım.Ona göre satın almasını söyledim.Fakat hayal kırıklıgına uğradım.Çünkü ağbim orda sordugu yerlerde o parfümün  daha uygun olmadıgını söyledi.

Ama internette o arada siteler arasında gezinirken yeni bir site bulduk.Adı:MİZU

internet adresi: http://www.mizu.com/

İstediğimiz parfümün adı:Ralph Lauran idi.


Ve bu sitede daha uygun fiyata bulduk.%100 ürün garantisi veriyorlar.Sizinde böyle kullandıgınız ama daha uyguna almak istediğiniz ürünler varsa siteyi tavsiye ederim.Site giyim,parfüm,takı,saat,kişisel bakım,makyaj,iç giyim,çanta,ayakkabı,markalar sözkonusu.

Dünyanın e-ticaret devlerinden AMAZON.COM'un ortaklıgının bulundugu,ÇİÇEKSEPETİ.COM'unda bulundugu BRIGHT E-VENTURES CORPORATION'un markasıdır.

İncelemenizi isterim.İyi alışverişler...