2 Eylül 2009

GÖĞÜSLER

BAYANLARIN EN HASSAS OLDUGU BÖLGELERİNDEN BİRİSİDİR GÖĞÜSLER.BAZILARINDA KÜÇÜK BAZILARINDA BÜYÜKTÜR.KÜÇÜKLÜĞÜ VEYA BÜYÜKLÜĞÜ GENETİK FAKTÖRLERDEN KAYNAKLANABİLİR.

ÇOGUMUZU RAHATSIZ EDEN BİR DURUMDUR,GÖĞSÜMÜZÜN YAPISI.GENELDE HEPİMİZ ŞİKAYETÇİYİZDİR,KENDİMİZİ BEĞENMEYİZ VE HEP BAŞKASINA ÖZENİRİZ.ASLINDA HERKESİN YAPISI FARKLIDIR.

YANLIŞ İÇ ÇAMAŞIRI KULLANIMI,KİLO ALIP VERME,DOGUM,EMZİRME,YAŞLANMA GİBİ NEDENLERDEN DOLAYIDA GÖĞSÜMÜZ DEĞİŞİK YAPIYA DÖNÜŞEBİLİR.

BUNUN İÇİN DİKKAT ETMEMİZ GEREKENLER:
DOĞRU İÇ ÇAMAŞIRI KULLANMAK.VE GECE YATARKEN İÇ ÇAMAŞIRIMIZI ÇIKARMAK.EĞER İÇ ÇAMAŞIRIYLA YATARSANIZ KALBİNİZİDE ETKİLEMİŞ VE SIKIŞTIRMIŞ OLABİLİRSİNİZ.
HIZLI KİLO ALIP VERMEK GÖĞÜSLERİMİZİDE MALESEF ETKİLİYO.
KİLO VERMEYE ÇALIŞIRKEN SPOR YAPMALI VE SPOR YAPARKEN GÖĞÜS BÖLGEMİZİ ÇALIŞTIRICI HAREKETLER YAPMALIYIZ.GÖĞÜSLERDE KAS OLMADIGINDAN ÇOK ÇABUK SARKABİLİYOR BU DA HOŞ BİR GÖRÜNTÜ YARATMIYOR.
GÖĞÜSLERİMİZE MASAJ YAPARAK TOPARLANMASINDA YARDIMCI OLABİLİRİZ.KİMİ BAYANLAR BU YÜZDEN ESTETİK CERRAHİ YÖNTEMİNİ TERCİH EDEBİLİYOR.AMA ESTETİK AMELİYATLAR SONRASINDA CİLDİMİZE DOLAYISIYLA KENDİMİZE ZARAR VERİYORUZ.MESELA GÖĞSÜ KÜÇÜK DİYE SİLİKON TAKTIRANLARIN ÇOĞUNDA BİR SÜRE SONRA BU SİLİKONLARIN PATLADIGI GÖRÜLÜYOR VEYA GÖĞSÜ BÜYÜK DİYE GÖĞSÜNÜ KÜÇÜLTENLERDE İSE TEKRAR KİLO ALIP VERMEYE BAŞLADIGINDA GÖĞSÜNDE BÜYÜME,SARKMA VS.GÖRÜLEBİLİYOR.

AYRICA BÜYÜK GÖĞÜSLÜ OLMAK KANSERE YOL AÇABİLİYOR.GÖĞÜSLERİ BÜYÜTMEDE BİTKİSEL YÖNTEMLERDE UYGULANABİLİYOR.

GÖĞÜSLERİ CANLI TUTMAK ŞART.GÖĞÜSLERDE HİÇ KAS BULUNMADIĞINDAN ORAYI GELİŞTİRİCİ SPOR HAREKETLERİ YAPILABİLİR,SOĞUK DUŞ YÖNTEMİ UYGUNLANMALI,PEELİNG UYGULANABİLİR.

SOĞUK DUŞ SELÜLİT GİDERMEDE DE KULLANILAN BİR YÖNTEM.

Hiç yorum yok: